Lamine Ayna Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Pek çok katman üzerinden özel olarak üretilen lamine ayna, PVB katmanlı olarak üretiliyor. Çeşitli alanlar üzerinden tercih edilen lamine ayna modelleri yüksek kalite standartlarına sahiptir. Bu nedenle bu ürünler sıradan ayna türlerinden farklıdır. Lamine ayna modeli özenli bir şekilde kullanılması durumunda uzun yıllar boyunca performansını sürdürüyor.

Bu ürünleri özel kılan en önemli etkenlerden biri de normal aynaya göre çok daha dayanıklı ve güvenli olması, günlük temizliğinin ise oldukça kolay olmasıdır. Lamine aynalar son derece hijyenik ürünlerdir. Bu nedenle birkaç dakika boyunca temizlenmesi yeterlidir. Lamine ayna modelleri sıradan ayna modellerinden farklı olarak kolayca kırılmaz, çizilmez ve çatlamaz özelliğe sahiptir.

Lamine aynanın özellikleri

Lamine ayna modelleri birçok özelliklere sahiptir. Bu ürünlerin en önemli özelliklerinden biri farklı ebat ve ölçüler üzerinden hazırlanabilmesidir. Katmanlı olarak hazırlanan bu ayna modelleri double yan kullanılabilir özelliğe sahiptir. Bunun haricinde lamine aynalar tercihe göre farklı cam kombinasyonları üzerinden de entegre edilebilir.

Lamine aynalar alışveriş merkezlerinde, eğitim ve sağlık merkezlerinde, kurumsal işletmelerde ve daha pek çok farklı sahalar üzerinden güvenle uygulanabilir. Bu nedenle en çok satın alınan lamine ürünler arasında yer alıyor.

Lamine aynanın avantajları

Lamine ayna modelinin birçok avantajları söz konusudur. Bu ürünlerin en temel avantajlarından biri geçmiş dönemlere oranla bugün daha düşük ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden uygulanmasıdır. Lamine ayna modeli özellikle kaliteli ve garantili üretici firmadan talep edilmesi önemlidir. Bu ürünlerde %100 garanti etkeni müşteri memnuniyeti açısından önem arz ediyor.

Dolaysıyla işletmeniz için lamine ayna talep etmek istediğinizde amatör üretici firmalar yerine beklentileriniz doğrultusunda hizmet sunan firmayı tercih edebilirsiniz. Lamine aynalar hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu nedenle taşınması, montaj ve söküm işlemi oldukça kolaydır. Lamine aynaların en temel avantajlarından biri de estetikli bir görünüm sunmasıdır. Dolaysıyla uygulandığı alanda hoş bir görüntü oluşmasını sağlar.

Magnus Cam’ın Avantajları

Magnus Cam ister tek aynaya isterseniz ayna + cam şeklinde lamine üretim yapabilmektedir. TSE’den bizzat Magnus Cam firması ünvanı taşıyan sertifikası ve testleri kırılmadan geçebilen ilk lamine ayna olma özelliği taşımaktadır. Tek ayna lamine tercih etmeniz durumunda ekstra cam maliyetiniz olmayacaktır ve bu bütçeniz için oldukça ekonomik olacaktır.