Türkiye Kalite Standartları’na uygun olarak özel imal edilen desenli duşakabin camı tamamen güvenlidir ve sertifakaya sahiptir. Normal duşakabinlerden ayıran en belirgin özelliği ise özel tasarımlar ile ortaya çıkardığı farklılıktır.

Desenli Kuşakabin Cam Teklifi Almak için Tıklayın

Bu nedenle uygulandığı alanlarda da estetiklik ve konfor sağlar, dekoratif görüntü oluşturur. Duşakabin camlar yüksek performansa sahip olduğundan özenli bir şekilde kullanıldığında kalitesini uzun seneler boyunca sürdürebiliyor. Ayrıca bu ürünler geçmiş yıllara nazaran bugün daha cazip ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden uygulanıyor.

Duşakabin Camların Özellikleri

Duşakabin camların en önemli özelliklerinden biri yüksek dayanıklılığa sahip olmasıdır. Bu ürünlerin içeriği en kaliteli malzemeden oluşuyor. Bu sebeple duşakabin camlar şiddetli darbelere karşı maksimum performans gösteriyor. Lamine ve temperli olarak üretilen camlarımız kırılmaya dayanıklı olup kırılsa dahi insan ve canlılar için tehlike oluşturmaz, iri parçalara bölünmeyip milimetrelik parçalara bölünür.

Duşakabin camların en önemli özelliklerinden biri de camların tutturulması ve kusursuz bir şekilde hareket ettirilmesi açısından çevre kısmının doğrudan en kaliteli ve paslanmaz alüminyum malzemeden hazırlanmasıdır. Bu cam türlerinde kolayca kırılma, çatlama ve deforme olma gibi durumlar söz konusu değildir.

Desenli Duşakabin Camı Fiyatı ve Avantajları

En avantajlı ürünlerden biri olan duşakabin camı her bütçeye hitap eden en uygun fiyat tarifesine sahiptir. Bu nedenle bu ürünler kurumsal firmalar haricinde konutlar tarafından da yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Firmamız TSE kırılmazlık ve dayanıklılık sertifikasına sahiptir.

Duşakabin camların kullanım sahaları oldukça geniştir. Ticari işletmeler, toplu konut ve site alanları, özel mülk alanları, alışveriş ve sağlık merkezleri, eğitim merkezleri ve daha birçok farklı alanlardan güvenle uygulanıyor. Duşakabin camlar suya karşı oldukça dayanıklıdır. Bu ürünler yoğun sıvıdan olumsuz etkilenmez. Ayrıca kimyasal maddelerden de olumsuz yönde etkilenmez.

Duşakabin camlar 81 ilden tercih ediliyor. Pratik bir şekilde uygulandığından müşterilerin zaman kaybı yaşaması söz konusu değildir. Bu ürünlerin en temel avantajlarından biri de paslanmama özelliğine sahip olmasıdır. Dolayısıyla kaliteli bir duş kabini camında paslanma, küflenme ve benzeri türden sorunlar söz konusu değildir.