Desenli asansör kabin camı nedir?

Desenli asansör kabin camı isminden de anlaşılacağı üzere tamamen en kaliteli ve dayanıklı cam malzemeden özel olarak üretilen ürünlerdir. Modern asansör camı olarak da tanımlanan asansör kabin camı yüksek kalite standartları üzerinden imal ediliyor. Bu nedenle asansör kabin camları uzun yıllar boyunca kalitesini sürdürüyor.

Desenli Asansör Kabin Camı Teklifi Almak için Tıklayın

Bu cam modellerinde kolayca kırılma, çatlama gibi durumlar söz konusu değildir. Asansör kabin camları son derece hijyenik olup yüksek performansa sahiptir. Bu ürünler geçmiş senelere oranla bugün daha cazip fiyatlardan uygulanıyor. Bu sebeple firmalar ekonomik yönden de avantajlı oluyor. Geniş kullanım alanlarına sahiptir, pek çok farklı modelleri de mevcuttur.

Firmamız TSE kırılmazlık ve dayanıklılık sertifikasına sahiptir.

Asansör kabin camı özellikleri

Asansör kabin camının en önemli özelliklerinden biri lamine cam olmasıdır. Bu nedenle şiddetli darbelere karşı maksimum direnç gösteriyor. Bu ürünlerin temel özelliklerinden biri de estetik ve modern bir görünüm sunmasıdır. Uygulandığı alanlarda hoş ve modern bir görüntü oluşmasını sağlar.

Asansör cam kabinleri bireylerin kendilerini özgür ve rahat bir şekilde hissetmesini sağlar. Dolaysıyla bu şık asansör modelleri Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemiz genelinden de yaygın bir şekilde kullanılıyor. Asansör kabin camının en temel özelliklerinden biri de size özel tasarım yapılabilmesidir. Dolayısıyla sıradan metal asansör modellerine oranla daha kurumsal ve firmaya özgü desenler taşıyarak markanızın tanınırlığını artırabilirsiniz.

Asansör cam kabinin avantajları ve fiyatı

En avantajlı kabin kaplama modeli olan kabin camların en önemli avantajlarından biri fertlere pozitif ve ferah bir ortam sunmasıdır. Metal asansör modelleri yolculuk süresi boyunca fertler üzerinde negatif ve mekanik bir izlenim oluşturabiliyor. Ancak kabin camlı asansör modellerinde bu gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir. Asansör kabin cam modelinin sağladığı en temel avantajlardan biri de talepler doğrultusunda farklı ebatlar üzerinden üretilebilmesidir. Bu modeller özellikle kare ve dikdörtgen tarzından yoğun olarak tercih ediliyor. Asansör cam kabin fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.