Boyalı Cam Fiyatları 2022

Boyalı Cam Fiyatları 2022

Boyalı cam fiyatları 2022 yılında bir miktar artış göstermiştir. Boyalı camlar bulundukları alanlarda dikkat çekici oldukları ve ortama farklı bir hava kattıkları için sık sık tercih edilmektedir. Her çeşit renkte boyanabilen camlar, başta evler olmak üzere her alanda kendini göstermektedir. Saydam yani düz camların üzerine sürülen parlak renkteki boyalar ile elde edilen bu camlar, boyalı cam olarak isimlendirilirler. Sadece pencere ve kapı camlarında değil, artık dekoratif amaçlı birçok eşyanın üzerinde de boyalı camlar oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Eski dönemlerde çok yaygın olan cam süsleme sanatları, günümüzde de yeniden popüler hale gelmiştir. Vitray olarak da bilinen cam süsleme sanatı, eski dönemlerde özellikle camilerin süslemelerinde yaygın bir şekilde kullanıldığı görülmektedir. Boyalı cam uygulamaları günümüzde ise evlerde, iş yerlerinde, çeşitli eşyalarda ve daha pek çok alanlarda kendini göstermektedir. Peki bu renkler neler olabilmektedir?

 • Siyah boyalı cam
 • Beyaz boyalı cam
 • Mavi boyalı cam
 • Yeşil boyalı cam
 • Kırmızı boyalı cam
 • RAL boyalı cam (Tüm renklere boyanabilir)
 • Özetle tüm renklerde boyalı cam alabilirsiniz.
boyalı cam fiyatları 2022
boyalı cam fiyatları 2022

Boyalı cam fiyatı alabilmek için öncelikle şu veriler gerekmektedir;

 • Camın ölçüleri
 • Camda delik olup olmadığı
 • Temperli cam mı düz cam mı
 • Lamine cam mı düz cam mı
 • Rodaj olacak mı olmayacak mı
 • Hangi il/ilçeye sevk edilecek

Tüm bu veriler elinizde mevcut ise bizimle iletişim sayfasından iletişime geçerek fiyat listesi talep edebilirsiniz.

Boyalı Cam Uygulamaları Nerelerde Kullanılır?

Boyalı cam uygulamaları çok geniş alanlarda kullanılır. Yaşamın her alanında bulunan camlar bazen de boyanarak süslenmekte ya da korunma amaçlı çeşitli renklerde boyanmaktadır. Boyalı camların uygulandığı alanları şu şekilde sıralamak mümkündür: Evlerde bulunan sürgü dolaplarda, balkon camlarında, duvarlarda dekoratif amaçla, banyolarda, cam balkon korkuluğu olarak ya da mutfak dolapları kapaklarında kullanılmaktadır.

Cam korkuluk fiyatları 2022

Ofis ve iş yerlerinde ise duvarlarda süs olarak, oda ya da bazı alanların arasında kullanılır. Diğer kullanım alanları ise mağazaların camları ve vitrinleri, otellerin camları ve duvarları, market ve diğer mağazaların camlarıdır. Yani boyaları cam uygulamaları hemen hemen hayatımızın her alanında karşımıza çıkmaktadır.

Boyalı Cam Renkleri

Boyalı cam renkleri sayısız çeşide sahiptir. RAL kataloğumuzdan seçilebilecek her hangi bir renk uygulanabilmektedir. İhtiyacınız olan Tüm renk seçenekleri için tıklayın. 

ral renk kataloğu
ral boyalı cam

Boyalı Cam Uygulamalarının Avantajları

Boyalı cam uygulamalarının avantajları arasında pek çok şey bulunmaktadır. Gerek evlerin gerek iş yerlerinin ve gerekse ofislerin dekoratif olarak güzel görünmesini sağlar. Buralara genişlik ve modernlik katar. Ayrıca boyalı camların kullanımı da oldukça kolay olmaktadır. Bu camın bir başka avantajı ise güvenlik açısından etkili olmasıdır. Boyalı cam fiyatı 2022 yılında cazip bir ürün olmasını sağlayabiliyor.

Boyalı camın arka tarafı dışarıdan görünmez. Bu da dışarıdaki kişilerin camın arka tarafında olan bitenleri görmelerine engel olur. Bununla birlikte kalın boyalı camlar darbelere karşı dayanıklı oldukları için dışarıdan gelen tehlikelere karşı kalkan olurlar. Hem dekoratif açından hem güvenlik açısından tatmin olmak isteyenler boyalı cam tercihinde bulunabilirler.